V-37-HXB Piaggio Porter Np6
Deze Piaggio Porter Np6 is een echte asobak. Hij is veel te groot voor woonwijken, blokkeert de stoep en staat overal in de weg.
Asobak-score: 7,3
De asobak-score is gebaseerd op de afmetingen, het vermogen en de zuinigheid van het voertuig. Met een asobak-rating van 7,3 uit 10 is deze Porter een asobak, maar nog geen patserbak!
Lees hoe we deze score berekenen op de asobak-score-pagina.
Waarom is dit een asobak?
Deze Piaggio Porter Np6 valt vooral op door zijn forse verbruik en enorme formaat.
Met een brandstofverbruik van 12,3 l/100km (1:8) en een hoogte van 1,84 meter is dit een milieuramp met de afmetingen van een cruiseschip.
- ⛽ Brandstofverbruik: 12,3 l/100km (1:8)
- 📏 Hoogte: 1,84 meter
- 📏 Wielbasis: 3,25 meter
Eigenschappen V37HXB
V-37-HXB De V-37-HXB is een 1.5-liter viercilinder Piaggio Porter Np6 uit 2024 van € 45.866,-. Deze 2-deurs bi-fuel pick-up truck rijdt op LPG en benzine en heeft een sneue 102 pk. De Piaggio heeft een topsnelheid van 119 km/h. Het is een bestelauto van 1305 kilo die 1000 kg mag trekken en 1495 kg mag meenemen.
Algemeen
Hier staan alle specificaties van de Piaggio Porter Np6 met kenteken V 37 HXB.
| Kenteken | V-37-HXB, V 37 HXB, V37HXB, V–37–HXB |
| Voertuigsoort | Lichte bedrijfsauto (bestelauto's) |
| Inrichting | Pick-up truck (pick-uptrucks) |
| Merk | Piaggio (Piaggio's) |
| Model | Porter |
| Type | Np6 |
| Handelsbenaming | PIAGGIO PORTER NP6 |
| Type carrosserie (omschrijving) | Pick-uptruck |
Afmetingen
| Breedte | 1,80 meter |
| Hoogte | 1,84 meter |
| Lengte | 4,82 meter |
| Spoorbreedte | 1,34 meter |
| Wielbasis | 3,25 meter |
Gewichten
| Laadvermogen | 1495 kg |
| Massa leeg voertuig | 1305 kg |
| Massa rijklaar | 1405 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3800 kg |
| Technische maximale massa | 2800 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig | 2800 kg |
Geschiedenis en datums
De V37HXB is sinds 10-07-2025 (bijna 1½ jaar geleden) van de huidige eigenaar.
| Datum aanvang tenaamstelling | 10-07-2025 (bijna 1½ jaar geleden) |
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland | 23-12-2024 (bijna 2 jaar geleden) |
| Datum eerste toelating | 23-12-2024 (bijna 2 jaar geleden) |
| Registratiedatum goedkeuring (afschrijvingsmoment BPM) | 07-10-2024 (ruim 2 jaar geleden) |
| Vervaldatum APK | 23-12-2027 (over ruim 1 jaar) |
Bekijk de vorige eigenaren bij Autoverleden.nl
Eigenschappen
Deze 2-deurs Porter heeft 2 zitplaatsen.
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 119 km/u |
Financieel
| Belasting (btw+bpm) | € 19.548,- |
| Bpm | € 9.917,- |
| Btw | € 9.631,- |
| Catalogusprijs | € 45.866,- |
Bekijk de huidige waarde bij Autoverleden.nl
Motorprestaties
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstofverbruik | 12,3 l/100km (1:8) |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| LPG G3 installatie | Af-fabriek gasinstallatie |
| Vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Vermogen massarijklaar | 0,05 kW/kg |
Milieu en verbruik
Brandstof 1
| Brandstof | LPG |
| Brandstofverbruik gecombineerd (wltp) | 12,3 l/100km (1:8) |
| Emissie CO2 (gecombineerd) (wltp) | 199 g/km |
| Emissiecode | 6 |
| Geluidsniveau gemeten bij (toerental) | 3750 t/min |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| Uitlaatemissieniveau | EURO 6 AQ |
| Vermogen | 75 kW (102 pk) |
Brandstof 2
| Brandstof | Benzine |
| Brandstofverbruik gecombineerd (wltp) | 9,9 l/100km (1:10) |
| Emissie CO2 (gecombineerd) (wltp) | 224 g/km |
| Emissiecode | 6 |
| Geluidsniveau gemeten bij (toerental) | 3750 t/min |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB(A) |
| Milieuklasse EG goedkeuring (licht) | 715/2007*2018/1832AQ |
| Uitlaatemissieniveau | EURO 6 AQ |
| Vermogen | 75 kW (102 pk) |
Status van het voertuig
| Exportindicator | Nee |
| Indicator openstaande terugroepactie | Nee |
| Taxi-indicator | Nee |
| Tenaamstellen mogelijk? | Ja |
| WAM verzekerd geregistreerd | Ja |
Inspecteer het schadeverleden bij Autoverleden.nl
Tellerstand
| Code toelichting tellerstandoordeel | 00 |
| Jaar laatste registratie tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
Controleer de kilometerstand bij Autoverleden.nl
Trek-informatie
| Maximum te trekken massa (middenas geremd) | 1000 kg |
| Maximum te trekken massa (ongeremd) | 650 kg |
Assen
V-37-HXB is een achterwielaangedreven Piaggio.
As 1
| Aangedreven as | Nee |
| Afstand tot volgende as | 3,25 meter |
| Hefas | Nee |
| Plaatscode as | Vooras |
| Spoorbreedte | 1,34 meter |
| Technisch toegestane maximum aslast | 1000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast | 1000 kg |
As 2
| Aangedreven as | Ja |
| Hefas | Nee |
| Plaatscode as | Achteras |
| Spoorbreedte | 1,31 meter |
| Technisch toegestane maximum aslast | 2020 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast | 2020 kg |
Codes
| Europese voertuigcategorie | N1 |
| Milieuklasse EG goedkeuring (licht) | 715/2007*2018/1832AQ |
| Type | NP6 |
| Type carrosserie (code) | BE |
| Typegoedkeuringsnummer | e9*2018/858*11049*07 |
| Uitvoering | FGL4DZLW |
| Variant | B1 |
| Voertuigcategorie | N1 |
| Voertuigsoort | lichte bedrijfsauto |
Wat wil je doen met deze Piaggio Porter Np6?
Kentekencheck voor de V 37 HXB
Wil je het schadeverleden van deze asobak weten, de waarde van de V37HXB checken, of vorige eigenaren controleren? Voorkom verrassingen en doe geen miskoop!
Andere Porter asobakken
- VLG-63-F Piaggio Porter Np6 (pick-up truck)
- VNK-99-J Piaggio Porter Np6 (pick-up truck)
- VRD-14-B Piaggio Porter Np6 (pick-up truck)
- VXT-40-T Piaggio Porter Np6 (pick-up truck)
- V-72-DXF Piaggio Porter Np6 (pick-up truck)
- V-37-HXB Piaggio Porter Np6 (pick-up truck)
- V-84-KSF Piaggio Porter Np6 (pick-up truck)
- V-53-NHG Piaggio Porter Np6 (pick-up truck)
- V-56-PJD Piaggio Porter Np6 (pick-up truck)
- V-78-RBJ Piaggio Porter Np6 (pick-up truck)
- V-82-RBJ Piaggio Porter Np6 (pick-up truck)
