Mercedes-Benz Cl
Een dikke Mercedes-Benz Cl-asobak kost gemiddeld € 193.900,-, waarover € 74.800 belasting is betaald.
Deze 39 voertuigen zijn gemiddeld
507 cm lang en
187 cm breed.
En de motor van Cl-patserbakken?
O, een bescheiden krachtbron met gemiddeld 5.542 cc die zo'n 317 pk levert.
Hiermee rijden deze snelweg-tanks
1:8
(12,7 l/100km).
Asobak-score: 8,1
Dikke Mercedes-Benz Cl asobakken
Op dit moment staan er 39 Cl-asobakken van Mercedes-Benz op Nederlands kenteken. De drie populairste asobak-uitvoeringen van Mercedes-Benz Cl zijn de Mercedes-Benz Cl 500, de Mercedes-Benz Cl 600 en de Mercedes-Benz Cl 600 Coupe.
De oudste Mercedes-Benz Cl patserbak is van 15-07-1994, de nieuwste van 02-05-2011.
- PH-JS-93 Mercedes-Benz Cl 600 Coupe (coupe)
- SV-TP-53 Mercedes-Benz Cl 600 Coupe (coupe)
- ZN-NV-92 Mercedes-Benz Cl 600 Coupe (coupe)
- 06-PJ-LZ Mercedes-Benz Cl 600 (coupe)
- 74-RS-JS Mercedes-Benz Cl 600 Coupe (coupe)
- 91-GPG-1 Mercedes-Benz Cl 600 Coupe (coupe)
- 09-SGZ-8 Mercedes-Benz Cl 500 4Matic (coupe)
- 8-XHN-86 Mercedes-Benz Cl500 (coupe)
- 4-ZSF-34 Mercedes-Benz Cl 600 (coupe)
- PT-354-H Mercedes-Benz Cl600 (coupe)
- RK-643-B Mercedes-Benz Cl600 (coupe)
- H-286-LK Mercedes-Benz Cl 600 (coupe)
- H-795-XV Mercedes-Benz Cl 63 (coupe)
- J-423-ZD Mercedes-Benz Cl 550 (coupe)
- K-822-BX Mercedes-Benz Cl 600 (coupe)
- K-251-VR Mercedes-Benz Cl 600-V12 (coupe)
- L-331-FV Mercedes-Benz Cl 550 (coupe)
- L-166-JF Mercedes-Benz Cl 500 (coupe)
- L-693-PR Mercedes-Benz Cl 500 (coupe)
- L-221-TS Mercedes-Benz Cl 500 (coupe)
- N-077-LK Mercedes-Benz Cl500 (coupe)
- N-982-NT Mercedes-Benz Cl 600 (coupe)
- N-798-XX Mercedes-Benz Cl 500 - V8 (coupe)
- P-241-RX Mercedes-Benz Cl 500 (coupe)
- R-361-RL Mercedes-Benz Cl500 (coupe)
- T-870-RK Mercedes-Benz Cl 500 (coupe)
- T-687-RR Mercedes-Benz Cl 600 (stationwagen)
- X-145-DR Mercedes-Benz Cl 500 4Matic (coupe)
- GJK-70-V Mercedes-Benz Cl 500 (coupe)
- GVS-33-V Mercedes-Benz Cl 600 (coupe)
- HHG-56-T Mercedes-Benz Cl 600 (coupe)
- HTN-74-G Daimlerchrysler Ag Cl 500 (sedan)
- JJN-30-L Mercedes-Benz Cl 500 (coupe)
- JLL-92-K Mercedes-Benz Cl 600 Coupe (coupe)
- JNN-91-H Mercedes-Benz Cl 600 (coupe)
- JPP-04-D Mercedes-Benz Cl 600 (coupe)
- JRR-59-V Daimlerchrysler Ag Cl 500 (coupe)
- KJX-90-Z Mercedes-Benz Cl 500 4Matic (coupe)
- KTR-39-J Mercedes-Benz Cl 500 4Matic (coupe)
Asobak-score: 8,1
De asobak-score is gebaseerd op de afmetingen, het vermogen en de zuinigheid van de voertuigen.
Met een asobak-rating van 8,1 uit 10 hebben Cls veel weg van een asobak.
Lees hoe we deze score berekenen op de asobak-score-pagina.
Andere Mercedes-Benz modellen
- Mercedes-Benz - (6)
- Mercedes-Benz 500 (10)
- Mercedes-Benz 600 (94)
- Mercedes-Benz Cl (39)
- Mercedes-Benz E (31)
- Mercedes-Benz Eqc (23)
- Mercedes-Benz Eqe (1,241)
- Mercedes-Benz Eqs (530)
- Mercedes-Benz Eqv (1,474)
- Mercedes-Benz G (719)
- Mercedes-Benz Gl (790)
- Mercedes-Benz Glc (577)
- Mercedes-Benz Gle (7,114)
- Mercedes-Benz Gls (557)
- Mercedes-Benz L (140)
- Mercedes-Benz Lf (25)
- Mercedes-Benz Ml (1,807)
- Mercedes-Benz R (336)
- Mercedes-Benz S (1,117)
- Mercedes-Benz Unimog (19)
